google.comaolamazonyahoobaidugoogle.comaolamazonyahoobaidu Şişme Manken Nasıl Üretilir? - Şişme Bebek Blog
Şişme Bebek Yetkili Satıcısı
Şişme Bebek Sipariş Avantajları
Şişme Bebek Victoria
Şişme Bebek Lena
Şişme Manken Nasıl Üretilir?

Mirror gazetesi, Çin’de satışların patladığı bir şişme bebek fabrikasını görüntüledi. Çin’de yeni gelişen bu endüstri, artan seks oyuncağı talebini karşılayan fabrikaların kurulmasını sağladı.Ningbo şehrinde yer alan fabrikada, müşteriler için binlerce şişirilebilen kadın oyuncaklar bulunuyor.

5 yıl önce kurulan fabrika, temel olarak en çok talep olan 4 piyasaya satış yapmış. Çin, Japonya ve Güney Kore’nin yanı sıra Türkiye de bu oyuncaklara ilk olarak yoğun talep olan piyasalardan biri.

CnnTürk’ün haberine göre, fabrika yetkilileri şu anda tüm dünyaya satış yaptıklarını anlatıyor. Fabrika çalışanı Lili Hsing, “ilk başladığımda tek çeşit şişme bebeğimiz ve sınırlı talep vardı. Şimdi tüm dünyadan talep gören 10 farklı çeşit bebeğimiz var, en üst düzey kalite olanı dahil” diye konuştu.

Yaklaşık 100 TL’ye satılan PVC ve kauçuktan yapılan binlerce şişme bebeğin etrafında çalışmanın dev bir morgda çalışmaya benzediğini söylüyor, fabrikada çalışan Shu Mai

40 yaşındaki Çinli çalışan, “Gerçek olmadıklarını biliyorum, onları alan erkekler de biliyor. Ancak online satışlarımızda bebeklerimize isim veriyoruz ve müşterilerimiz de artık şişme bebeklerimizi isimleriyle sipariş ediyorlar.”

Shu Mai, “Bebeklerimizin bu kadar talep görmesinin bir nedeni kaliteleri. Güzel görünüyorlar, kolayca şişiriliyorlar ve havaları hızlıca inmiyor. Müşterilemiz bunu seviyor.” açıklamalarını yaptı.


Etiketler: , ,
Ürün Hakkında Düşünceleriniz
İstanbul içi kurye ile teslimat
Gizli paketleme